Skip to main content
menu
Hoofdnavigatie overflow
Contact
nl
en
fr
Zoeken
Home
Our family
Ludo & Veronique Philippaerts
Our riders
Olivier Philippaerts
Biography
Rankings
Horses
Videos
Results
Agenda
Photos
News
Nicola Philippaerts
Biography
Rankings
Horses
Videos
Results
Agenda
Photos
News
Thibault Philippaerts
Biography
Rankings
Horses
Videos
Results
Agenda
Photos
News
Anthony Philippaerts
Biography
Rankings
Horses
Videos
Results
Agenda
Photos
News
Stijn Timmerman
Biography
Rankings
Horses
Videos
Results
Agenda
Photos
News
Our horses
References
Breeding
News
Contact
Hoofdnavigatie
Home
Our family
Ludo & Veronique Philippaerts
Our riders
Olivier Philippaerts
Biography
Rankings
Horses
Videos
Results
Agenda
Photos
News
Nicola Philippaerts
Biography
Rankings
Horses
Videos
Results
Agenda
Photos
News
Thibault Philippaerts
Biography
Rankings
Horses
Videos
Results
Agenda
Photos
News
Anthony Philippaerts
Biography
Rankings
Horses
Videos
Results
Agenda
Photos
News
Stijn Timmerman
Biography
Rankings
Horses
Videos
Results
Agenda
Photos
News
Our horses
References
Breeding
News
Contact
Zoeken
Breadcrumb
Home
Results
Results
Filter on:
Ruiter
All riders
Anthony Philippaerts
Jenny Krogsæter
Nicola Philippaerts
Olivier Philippaerts
Stijn Timmerman
Thibault Philippaerts
Paard
All horses
Agalie van het Wimpelhof Z
Aloutte SL
Aloutte SL
Artemis de la Pomme Z
Caluna de Berlo Z
Cap du Marais
Carmina Blanche
Cigaristo JVH Z
Concenna PS
Cornethagos PS
Costello
Crystal Claire
Derby de Riverland
Elite van de Kasteeldreef Z
Emeraude de Isola LZ
Etna du Chateau
Every Cloud TH
Fany des Orcets
Flora d'Auzay
Gabell d'Arvor
Gadget Mouche
Gateau De Riverland
Ghost des Brimbelles
Gift Des Lunes
Gigi Diamant
Gjamaika Song
Grisbi d'Anchat
H&M Chilli Willi
H&M Legend of Love
H&M Luna van't Ruytershof Z
H&M Miro
H&M Que Sera
Hannibale de Hus
Happy Socks
Harmonie du Jart
Heliya Des Carmilles
Highlight AS
Hipster SV
Histoire D'Ermisserie
Histoire du Park
Honfleur
Innocent van het Hulgenrode Z
J'Adore van het Schaeck
Jumper d'Oase
K&T Geromino
Kamille
Karmijn ES
Kartouche
Katanga v/h Dingeshof
Kharley V
Kiara van de Kapel
Klaartje Z
Kwik Tweet
Laganixx
Laurier
Le Blue Diamond van 't Ruytershof
Leaderbeat VDP
Lolita du Fourcroix
Ma-Belle vh Eegdeken
Maceo du Chapitre
Miami Heat
Moonshine
Moonshine
Moya van de Bisschop
Mr Idol S
New Life van het Hellehof
Nobel v/d Vrombautshoeve Z
Obama de la Liniere
Ona van 't Beetjen
Onyx van het Bremenhof
Orchidee van Dorperheide
Palousy van het Exelhof
Palousy van het Exelhof
Pandora van de Kruishoeve
Pella Horta
Pompidou van het Kuilenhof
Poppemieke JW van de Moerhoeve
Precious Dwerse Hagen
PRIMO VAN HET WILDERHOF
Private Dancer van 't Meulenhof
Qanthago van't Huka
Qing of Diamonds VDB
Qing Of Diamons VDB
Qis a Kind of Magic
Qnokke de Muze
Qosito vd Koekoek
Qualithina van't Ruytershof
Quality Star v't Zaveleinde Z
Quana Van Klapscheut
Quando vd Bisschop
Quatro van Dorperheide
Que Pasa De Bourguignon
Queen van Dorperheide
Quervoise Ste Hermelle
Quibelle vd Bisschop
Quick Blue van het Schaeck
Quido v/h Dingenshof
Quilano
Quintero van de Kruishoeve
Quite Cool van Dorperheide
Quitina de Kalvarie
Rakker van St Anneke
Raphael TB
Rastafari
Rebel van de Celiebrug
Retro Cardento van 't Hellewater
Riesling van 't Eikhof
Rockstar van Stal Petit Breck
Rolex Ter Leydonck
Rolex Ter Leydonck
VDL GROEP Falco
Periode
All periods
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
18/08 - 21/08/2022
GCT London
CSI*****
Londen
GB
08/20/2022 - 12:00
GCL of London 2022 - Second Competition
3rd place
1,55m
Olivier Philippaerts
with
H&M Miro
08/20/2022 - 12:00
LONGINES GCT GRAND PRIX of LONDON
2nd place
1,60m
Olivier Philippaerts
with
H&M Miro
Program & Results
Website
28/07 - 31/07/2022
Summer Tour Horseman Masters w1 BK 7j
CSI**
Lier
BE
07/28/2022 - 12:00
HORSEMAN ELITE AUCTION CSI 2*
2nd place
1,40m
Anthony Philippaerts
07/29/2022 - 12:00
CSIYH 7 & 8 YO
4th place
Anthony Philippaerts
with
Innocent van het Hulgenrode Z
07/30/2022 - 12:00
CSI 2* Equilog
7th place
1,40m
Stijn Timmerman
with
Onyx van het Bremenhof
07/30/2022 - 12:00
CSI 2* Equilog
8th place
1,40m
Anthony Philippaerts
with
Orchidee van Dorperheide
Program & Results
Website
Livestream 2
27/07 - 31/07/2022
The Longines Royal International Horse Show
CSIO*****
Hickstead
GB
07/29/2022 - 12:00
The Royal International Salver
1st place
1,50m
Olivier Philippaerts
with
H&M Miro
08/01/2022 - 12:00
The Longines King George V Gold Cup
7th place
1,60m
Olivier Philippaerts
with
Le Blue Diamond van 't Ruytershof
Program & Results
Website
Livestream 2
15/07 - 17/07/2022
Casas Nova Summer Edition
CSI****
La Coruña
ES
07/15/2022 - 12:00
CAIXABANK TROPHY
3rd place
1,50m
Nicola Philippaerts
07/16/2022 - 12:00
LONGINES TROPHY
7th place
1,50m
Nicola Philippaerts
07/17/2022 - 12:00
PROSEGUR TROPHY
7th place
1,45m
Olivier Philippaerts
Program & Results
Website
06/07 - 10/07/2022
Knokke Hippique Summer Circuit w3
CSIO*****
Knokke
BE
07/07/2022 - 12:00
CSIO5* - 1m45 Table A against the clock
7th place
1,45m
Olivier Philippaerts
07/07/2022 - 12:00
CSIYH 7Y
9th place
1,35m
Stijn Timmerman
with
Precious Dwerse Hagen
07/07/2022 - 12:00
CSIO5* Two Phases
1st place
1,40m
Ludo Philippaerts
with
Obama de la Liniere
07/09/2022 - 12:00
CSIO5* - Table A against the clock
9th place
1,45m
Olivier Philippaerts
07/08/2022 - 12:00
CSIYH 7Y
9th place
1,35m
Stijn Timmerman
07/08/2022 - 12:00
CSI2* - Table A against the clock
9th place
1,35m
Stijn Timmerman
07/09/2022 - 12:00
CSIYH 7Y
6th place
1,35m
Stijn Timmerman
07/09/2022 - 12:00
CSI2* - Two Phases Special
9th place
1,35m
Stijn Timmerman
Program & Results
Website
30/06 - 02/07/2022
GCT of Monaco
CSI*****
Monte Carlo
MC
07/01/2022 - 12:00
Trophée le Casino Monte-Carlo
4th place
1,50m
Olivier Philippaerts
with
H&M Miro
07/02/2022 - 12:00
GCL of Monaco
1st place
Olivier Philippaerts
with
H&M Miro
07/04/2022 - 12:00
Longines Global Champions Tour Grand Prix du Prince de Monaco
3rd place
1,60m
Olivier Philippaerts
with
H&M Miro
Program & Results
Website
23/06 - 26/06/2022
Nations Cup of the Netherlands
CSIO*****
Rotterdam
NL
06/23/2022 - 12:00
AON Prize
3rd place
1,55m
Olivier Philippaerts
Program & Results
Website
16/06 - 19/06/2022
Rider Series Tour 2 w2
CSI***
Opglabbeek
BE
06/15/2022 - 12:00
GP Qualifier
3rd place
1,50m
Olivier Philippaerts
06/16/2022 - 12:00
Prijs Andreas kreuzer Sporthorses
9th place
1,40m
Olivier Philippaerts
06/17/2022 - 12:00
Prijs Maupiler Sporthorses
8th place
1,35m
Olivier Philippaerts
06/17/2022 - 12:00
Prijs Stephex Horse Trucks
2nd place
1,40m
Olivier Philippaerts
with
Etna du Chateau
Program & Results
Website
08/06 - 11/06/2022
Rider Series Tour 2 w1
CSI***
Opglabbeek
BE
06/10/2022 - 12:00
Prijs Quality Horses
3rd place
1,40m
Nicola Philippaerts
with
Klaartje Z
06/08/2022 - 12:00
Prijs Equihome - CSI3*
4th place
1,40m
Olivier Philippaerts
with
Etna du Chateau
06/09/2022 - 12:00
Prijs E-Quick - CSI3*
6th place
1,35m
Olivier Philippaerts
06/09/2022 - 12:00
Prijs Jos Lansink sporthorses - CSI3*
5th place
1,40m
Olivier Philippaerts
with
Etna du Chateau
06/10/2022 - 12:00
Prijs Ashford Farm - CSI3*
8th place
1,50m
Olivier Philippaerts
Program & Results
Website
25/05 - 29/05/2022
Deutsches Spring- und Dressur-Derby 2022
CSI*****
Hamburg
DE
05/25/2022 - 12:00
FUNDIS Youngster Tour
2nd place
1,40m
Olivier Philippaerts
with
Etna du Chateau
Program & Results
Website
Livestream 2
Pagination
First page
«
Previous page
‹
…
Page
3
Page
4
Current page
5
Page
6
Page
7
Page
8
…
Next page
›
Last page
»