Overslaan en naar de inhoud gaan
menu
Hoofdnavigatie overflow
Contact
nl
en
fr
Zoeken
Home
Onze familie
Ludo & Veronique Philippaerts
Onze ruiters
Olivier Philippaerts
Biografie
Rankings
Paarden
Video’s
Uitslagen
Agenda
Foto’s
Nieuws
Nicola Philippaerts
Biografie
Rankings
Paarden
Video’s
Uitslagen
Agenda
Foto’s
Nieuws
Thibault Philippaerts
Biografie
Rankings
Paarden
Video’s
Uitslagen
Agenda
Foto’s
Nieuws
Anthony Philippaerts
Biografie
Rankings
Paarden
Video’s
Uitslagen
Agenda
Foto’s
Nieuws
Stijn Timmerman
Biografie
Rankings
Paarden
Video’s
Uitslagen
Agenda
Foto’s
Nieuws
Onze paarden
Referenties
Stoeterij
Nieuws
Contact
Hoofdnavigatie
Home
Onze familie
Ludo & Veronique Philippaerts
Onze ruiters
Olivier Philippaerts
Biografie
Rankings
Paarden
Video’s
Uitslagen
Agenda
Foto’s
Nieuws
Nicola Philippaerts
Biografie
Rankings
Paarden
Video’s
Uitslagen
Agenda
Foto’s
Nieuws
Thibault Philippaerts
Biografie
Rankings
Paarden
Video’s
Uitslagen
Agenda
Foto’s
Nieuws
Anthony Philippaerts
Biografie
Rankings
Paarden
Video’s
Uitslagen
Agenda
Foto’s
Nieuws
Stijn Timmerman
Biografie
Rankings
Paarden
Video’s
Uitslagen
Agenda
Foto’s
Nieuws
Onze paarden
Referenties
Stoeterij
Nieuws
Contact
Zoeken
Kruimelpad
Home
Uitslagen
Uitslagen
Filteren op:
Ruiter
Alle ruiters
Anthony Philippaerts
Jenny Krogsæter
Nicola Philippaerts
Olivier Philippaerts
Stijn Timmerman
Thibault Philippaerts
Paard
Alle paarden
Agalie van het Wimpelhof Z
Aloutte SL
Aloutte SL
Artemis de la Pomme Z
Caluna de Berlo Z
Cap du Marais
Cigaristo JVH Z
Concenna PS
Cornethagos PS
Crystal Claire
Derby de Riverland
Elite van de Kasteeldreef Z
Emeraude de Isola LZ
Etna du Chateau
Every Cloud TH
Fany des Orcets
Flora d'Auzay
Gabell d'Arvor
Gadget Mouche
Gateau De Riverland
Ghost des Brimbelles
Gift Des Lunes
Gigi Diamant
Gjamaika Song
H&M Chilli Willi
H&M Legend of Love
H&M Luna van't Ruytershof Z
H&M Miro
Hannibale de Hus
Harmonie du Jart
Heliya Des Carmilles
Hipster SV
Histoire du Park
Innocent van het Hulgenrode Z
J'Adore van het Schaeck
Jumper d'Oase
K&T Geromino
Karmijn ES
Kartouche
Katanga v/h Dingeshof
Kharley V
Kiara van de Kapel
Klaartje Z
Kwik Tweet
Laganixx
Laurier
Le Blue Diamond van 't Ruytershof
Leaderbeat VDP
Lolita du Fourcroix
Miami Heat
Moya van de Bisschop
Mr Idol S
New Life van het Hellehof
Nobel v/d Vrombautshoeve Z
Obama de la Liniere
Ona van 't Beetjen
Onyx van het Bremenhof
Orchidee van Dorperheide
Pandora van de Kruishoeve
Pella Horta
Pompidou van het Kuilenhof
Poppemieke JW van de Moerhoeve
Precious Dwerse Hagen
PRIMO VAN HET WILDERHOF
Private Dancer van 't Meulenhof
Qanthago van't Huka
Qing of Diamonds VDB
Qing Of Diamons VDB
Qis a Kind of Magic
Qnokke de Muze
Qosito vd Koekoek
Qualithina van't Ruytershof
Quality Star v't Zaveleinde Z
Quana Van Klapscheut
Quando vd Bisschop
Quatro van Dorperheide
Queen van Dorperheide
Quervoise Ste Hermelle
Quibelle vd Bisschop
Quick Blue van het Schaeck
Quido v/h Dingenshof
Quilano
Quintero van de Kruishoeve
Quite Cool van Dorperheide
Rakker van St Anneke
Raphael TB
Rastafari
Rebel van de Celiebrug
Riesling van 't Eikhof
Rolex Ter Leydonck
Rolex Ter Leydonck
VDL GROEP Falco
Periode
Alle periodes
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
12/05 - 14/05/2023
LGCT Madrid
CSI5*
BE
12/05/2023
TROFEO CAIXABANK - First GCL Competition
3e plaats
1,55m
Nicola Philippaerts
12/05/2023
TROFEO CAIXABANK - First GCL Competition
10e plaats
1,55m
Olivier Philippaerts
met
Mr Idol S
12/05/2023
TROFEO CAIXABANK - Second GCL Competition
9e plaats
1,60m
Nicola Philippaerts
met
Katanga v/h Dingeshof
13/05/2023
Against the clock
2e plaats
1.45m
Olivier Philippaerts
met
Mr Idol S
Programma & Uitslagen
Website
11/05 - 14/05/2023
Lummen
CSI2*/ CSIYH
BE
11/05/2023
CSIYH1*
3e plaats
7yo
Ludo Philippaerts
met
Quido v/h Dingenshof
11/05/2023
CSIYH1*
6e plaats
7yo
Ludo Philippaerts
met
Qnokke de Muze
12/05/2023
CSIYH1*
7e plaats
7yo
Jenny Krogsæter
met
Laganixx
13/05/2023
CSI2*
8e plaats
1.35m
Thibault Philippaerts
met
Kharley V
14/05/2023
CSIYH1*
8e plaats
7yo
Thibault Philippaerts
met
Quilano
Programma & Uitslagen
Website
11/05 - 14/05/2023
Peelbergen
CSI2*
BE
11/05/2023
CSIYH1*
6e plaats
7YO
Anthony Philippaerts
met
Quite Cool van Dorperheide
13/05/2023
CSIYH1*
8e plaats
7YO
Anthony Philippaerts
met
Quite Cool van Dorperheide
13/05/2023
CSI2*
7e plaats
1.40m
Anthony Philippaerts
met
Orchidee van Dorperheide
Programma & Uitslagen
Website
04/05 - 07/05/2023
Sentower Park
CSI3*/ CSIYH
Oudsbergen
BE
05/05/2023
Prijs A&M Sporthorses
6e plaats
1.50m
Olivier Philippaerts
met
H&M Miro
07/05/2023
Finale 8Y0
1e plaats
1.40m
Olivier Philippaerts
met
Precious Dwerse Hagen
07/05/2023
Finale 8Y0
7e plaats
1.40m
Nicola Philippaerts
met
Pandora van de Kruishoeve
06/05/2023
Table A against the clock
10e plaats
1.50m
Nicola Philippaerts
Programma & Uitslagen
Website
27/04 - 30/04/2023
Sentower Park
CSI2*
Oudsbergen
BE
28/04/2023
Prijs Aloga auction
1e plaats
1.45m (LR)
Nicola Philippaerts
30/04/2023
Grand Prix
10e plaats
1.45m (LR)
Nicola Philippaerts
Programma & Uitslagen
Website
19/04 - 30/04/2023
Gorla Minore
CSI3*/ CSIYH
Equieffe Equestrian Centre
IT
20/04/2023
6YO Competition
5e plaats
Ludo Philippaerts
met
Hannibale de Hus
20/04/2023
7YO Competition
1e plaats
Ludo Philippaerts
met
Qnokke de Muze
20/04/2023
7YO Competition
9e plaats
Jenny Krogsæter
met
Quando vd Bisschop
20/04/2023
MASCHERONI H145 L.R
7e plaats
1.45m
Thibault Philippaerts
met
Obama de la Liniere
21/04/2023
1.35m
4e plaats
1.35m
Jenny Krogsæter
met
Caluna de Berlo Z
21/04/2023
1.35m
6e plaats
1.35m
Thibault Philippaerts
met
Crystal Claire
21/04/2023
6YO Competition
5e plaats
6yo
Ludo Philippaerts
met
Hannibale de Hus
22/04/2023
6YO Competition
3e plaats
6yo
Ludo Philippaerts
met
Hannibale de Hus
21/04/2023
7YO Competition
1e plaats
7yo
Ludo Philippaerts
met
Qnokke de Muze
22/04/2023
7YO Competition
1e plaats
7yo
Ludo Philippaerts
met
Qnokke de Muze
21/04/2023
7YO Competition
10e plaats
7yo
Thibault Philippaerts
met
Quibelle vd Bisschop
22/04/2023
7YO Competition
2e plaats
7yo
Jenny Krogsæter
met
Laganixx
22/04/2023
7YO Competition
5e plaats
7yo
Jenny Krogsæter
met
Miami Heat
22/04/2023
H140 Against the Clock
8e plaats
1.40m
Jenny Krogsæter
22/04/2023
FEI LR Competition
3e plaats
1.50m
Thibault Philippaerts
met
Obama de la Liniere
23/04/2023
H140 Against the Clock
1e plaats
1.40m
Thibault Philippaerts
met
Crystal Claire
28/04/2023
EEF Nations Cup - BELGIUM
3e plaats
1.45m
Thibault Philippaerts
met
Obama de la Liniere
29/04/2023
Int. in two phases
7e plaats
1.40m
Thibault Philippaerts
met
Pompidou van het Kuilenhof
27/04/2023
6YO
5e plaats
Ludo Philippaerts
met
Hannibale de Hus
29/04/2023
6YO
5e plaats
Ludo Philippaerts
met
Hannibale de Hus
28/04/2023
6YO
2e plaats
Ludo Philippaerts
met
Hannibale de Hus
27/04/2023
7YO
8e plaats
Jenny Krogsæter
met
Miami Heat
29/04/2023
7YO
6e plaats
Jenny Krogsæter
met
Miami Heat
27/04/2023
7YO
9e plaats
Jenny Krogsæter
met
Quando vd Bisschop
27/04/2023
7YO
9e plaats
Jenny Krogsæter
met
Quando vd Bisschop
27/04/2023
7YO
7e plaats
Jenny Krogsæter
met
Laganixx
29/04/2023
7YO
8e plaats
Jenny Krogsæter
met
Laganixx
29/04/2023
7YO
5e plaats
Jenny Krogsæter
met
Quando vd Bisschop
30/04/2023
H140 Competition
8e plaats
1.40m
Jenny Krogsæter
met
Caluna de Berlo Z
Programma & Uitslagen
Website
17/03 - 19/03/2023
Paris
CSI5*
Paris
FR
17/03/2023
Les Talents Hermès
4e plaats
1.45m
Thibault Philippaerts
met
Derby de Riverland
19/03/2023
Prix de la Ville de Paris
9e plaats
1,50m
Olivier Philippaerts
met
Mr Idol S
18/03/2023
PRIX GL EVENTS
10e plaats
1,50m
Olivier Philippaerts
met
Mr Idol S
Programma & Uitslagen
Website
23/02 - 04/03/2023
LGCT Doha
CSI5*/ CSI3*
Al Shaqab
QA
02/03/2023
CSI5* Against the clock
7e plaats
1.45m
Olivier Philippaerts
met
Mr Idol S
02/03/2023
CSI5* TWO PHASE
9e plaats
1.45m
Olivier Philippaerts
met
H&M Miro
03/03/2023
R2 Individual Classification
6e plaats
1.60m
Olivier Philippaerts
met
H&M Miro
Programma & Uitslagen
Instagram
Instagram LGCT
Website
15/02 - 19/02/2023
Sentower Park - The Zangersheide International
CSI4*
Oudsbergen, Belgium
BE
19/02/2023
CSI4* Grand Prix
9e plaats
1.55m
Olivier Philippaerts
met
H&M Legend of Love
Programma & Uitslagen
Website
02/02 - 22/02/2023
MET Oliva - Tour 2
CSI3* / CSI2* / CSI1* / CSIYH*
Oliva Nova
ES
08/02/2023
7yo
2e plaats
1.35m
Jenny Krogsæter
met
Quando vd Bisschop
08/02/2023
7yo
9e plaats
1,35m
Anthony Philippaerts
met
Quite Cool van Dorperheide
08/02/2023
7yo
10e plaats
1,35m
Stijn Timmerman
met
Klaartje Z
10/02/2023
Silver 2 - Silver GP Qualifier
5e plaats
1,40m
Jenny Krogsæter
met
Caluna de Berlo Z
10/02/2023
Gold 3
3e plaats
1,35m
Jenny Krogsæter
10/02/2023
Gold 1
7e plaats
1,30m
Thibault Philippaerts
met
Pompidou van het Kuilenhof
11/02/2023
Gold 2
6e plaats
1,35m
Thibault Philippaerts
met
Kharley V
11/02/2023
Silver 1
3e plaats
1,30m
Jenny Krogsæter
met
Caluna de Berlo Z
11/02/2023
Silver Tour Grand Prix
3e plaats
1,40m
Jenny Krogsæter
met
K&T Geromino
12/02/2023
Gold 2
4e plaats
1,40m
Jenny Krogsæter
11/02/2023
Gold 1
3e plaats
1,30m
Thibault Philippaerts
met
Derby de Riverland
11/02/2023
Gold 2
6e plaats
1,35m
Thibault Philippaerts
met
Kharley V
11/02/2023
Silver Tour Grand Prix
5e plaats
1,40m
Thibault Philippaerts
met
Pompidou van het Kuilenhof
12/02/2023
Gold 1
6e plaats
1,30m
Thibault Philippaerts
met
Derby de Riverland
12/02/2023
Grand Prix
8e plaats
1,45m
Thibault Philippaerts
met
Obama de la Liniere
11/02/2023
Silver Tour Grand Prix
7e plaats
1,40m
Stijn Timmerman
met
Pandora van de Kruishoeve
12/02/2023
Gol 2
9e plaats
1,40m
Anthony Philippaerts
met
Laurier
15/02/2023
7yo
7e plaats
1,35m
Jenny Krogsæter
met
Quando vd Bisschop
15/02/2023
7yo
8e plaats
1,35m
Thibault Philippaerts
16/02/2023
Gold 4 - GP Qualifier
8e plaats
1,45m
Anthony Philippaerts
met
Orchidee van Dorperheide
17/02/2023
Gold 2
7e plaats
1,35m
Thibault Philippaerts
met
Crystal Claire
17/02/2023
Gold 2
10e plaats
1,35m
Stijn Timmerman
met
Karmijn ES
17/02/2023
Gold 3
6e plaats
1.40m
Jenny Krogsæter
18/02/2023
Gold 2
5e plaats
1.40m
Jenny Krogsæter
met
Caluna de Berlo Z
19/02/2023
Gold 1
4e plaats
1.30m
Jenny Krogsæter
met
Caluna de Berlo Z
17/02/2023
Gold 4 - GP Qualifier
6e plaats
1.45m
Thibault Philippaerts
met
Pompidou van het Kuilenhof
17/02/2023
Gold 2
7e plaats
1.35m
Thibault Philippaerts
met
Crystal Claire
18/02/2023
Silver Tour Grand Prix
6e plaats
1.40m
Thibault Philippaerts
met
Kharley V
19/02/2023
Grand Prix
9e plaats
1.50m
Thibault Philippaerts
met
Obama de la Liniere
17/02/2023
Gold 4
10e plaats
Gold 4 - GP Qualifier
Stijn Timmerman
met
Klaartje Z
18/02/2023
Silver Tour Grand Prix
5e plaats
1.40m
Stijn Timmerman
met
Pandora van de Kruishoeve
19/02/2023
Gold 2
5e plaats
1.45m
Stijn Timmerman
met
Klaartje Z
22/02/2023
MET Young Horse Champion Trophy 7yo
1e plaats
1.40m
Jenny Krogsæter
met
Quando vd Bisschop
22/02/2023
MET Young Horse Champion Trophy 7yo
2e plaats
1.40m
Anthony Philippaerts
met
Quite Cool van Dorperheide
22/02/2023
7yo FINAL
9e plaats
1.40m
Jenny Krogsæter
met
Hipster SV
22/02/2023
7yo FINAL
2e plaats
1.40m
Anthony Philippaerts
met
Quite Cool van Dorperheide
22/02/2023
7yo FINAL
8e plaats
1.40m
Jenny Krogsæter
Programma & Uitslagen
Website
Paginatie
Eerste pagina
«
Vorige pagina
‹
…
Page
4
Page
5
Huidige pagina
6
Page
7
Page
8
Page
9
…
Volgende pagina
›
Laatste pagina
»