Filtrer sur:
22/04 - 24/04/2021

CSI De Peelbergen Extra CSI** Kronenberg NL

Seacon Logistics Prix - CSI2*
1er place
1,40m
14/04 - 18/04/2021

Sentower CSIO Opglabbeek BE

Prijs Artebeau Projects - CSIOY
3e place
1,45
23/02 - 28/02/2021

Spring MET II w3 CSI*** Oliva, Valencia ES

7 y/o
1er place
1,35m
Gold 2
8e place
1,30m
7 Y/O
1er place
1,35m
Young Horse Champion Trophy
7e place
1,35m
Final 7 Y/O
4e place
1,40m
7 yo
1er place
1,35m
Young Horse Trophy
1er place
1,35m
Young Horse Trophy
2e place
1,35m
7 yo final
6e place
1,40m
7 Y/O
7e place
1,35m
Gold 3
7e place
1,40m
Gold 1
4e place
1,30m
Gold 2
7e place
1n40m
Grand Prix
7e place
1,50m
Gold 1
10e place
1,30m
16/02 - 21/02/2021

Spring MET II w2 CSI*** Oliva, Valencia ES

7 Y/O
1er place
1,35m
7 Y/O
1er place
1,35m
MET Young Horse Champion Trophy 7 y/o
1er place
1,35m
MET Young Horse Champion Trophy 7 y/o
7e place
1,35m
7 Y/O
10e place
1,35m
6 Y/O
1er place
1,25m
7 Y/O
7e place
1,35m
7 Y/O
1er place
1,35m
7 Y/O
4e place
1,35m
7 Y/O
7e place
1,35m
MET Young Horse Champion Trophy 7 y/o
5e place
1,35m
MET Young Horse Champion Trophy 7 y/o
5e place
1,35m
Gold 1
10e place
1,30m
Silver Tour Grand Prix
9e place
1,40m
Silver 1
9e place
1,30m
09/02 - 14/02/2021

Spring MET II w1 CSI** Oliva, Valencia ES

7 Y/O
1er place
1,30m
7 Y/O
6e place
1,35m
Gold 1
2e place
1,30m
7 Y/O
2e place
1,35m
27/10 - 01/11/2020

MET II w1 CSI** Oliva ES

Gold 1 - FT - - Trofeo CHG
8e place
1,30m
23/09 - 27/09/2020

Youth Power II CSIO Opglabbeek BE

Prijs Jos Lansink Sporthorses - CSIOY
7e place
1,45m
Prijs Stephex Horsetrucks - CSIOY Grand Prix
10e place
1,45m
CSIOY Nations Cup -Prijs Jos Lansink Sporthorses
1er place
1,45m
03/09 - 06/09/2020

Aachen International Jumping CSI*** Aken DE

S2: Medium Tour
5e place
1,45m
S1: Medium Tour
4e place
1,40m
S11: NetAachen-Prize
1er place
1,40m
S3: Medium Tour
5e place
1,45m
S3: Medium Tour
8e place
1,45m
S12: NetAachen-Prize
1er place
1,45m
28/08 - 30/08/2020

Global Future Champions CSIU25 – CSIY – CSIJ – CSICh – CSIP Valkenswaard NL

Juniors - Int. jumping competition in two phases special
2e place
1,35m
U25 Final
2e place
1,50m
U25
7e place
1,45/1,50m
19/08 - 23/08/2020

De Kraal Internationaal CSI** Zandhoven BE

CSI 2* - Barema A tegen de tijd
6e place
1,35m
CSI 2*- Barema A tegen de tijd
1er place
1,35m