Filter on:
25/02 - 01/03/2020

Spring MET II w3 CSI*** Oliva ES

6 YO Final
2ⁿᵈ place
1,30m
7 YO
7ᵗʰ place
1,35m
6 YO
10ᵗʰ place
1,25m
Gold 3
10ᵗʰ place
1,40m
Silver Tour Grand Prix
3ʳᵈ place
1,40m
18/02 - 23/02/2020

Spring MET II w2 CSI** Oliva ES

Gold 3
1ˢᵗ place
1,40m
Gold 3
3ʳᵈ place
1,40m
Gold 1
6ᵗʰ place
1,30m
Gold 2
4ᵗʰ place
1,35m
Silver 2
4ᵗʰ place
1,40m
Gold 3
3ʳᵈ place
1,45m
Gold 2
5ᵗʰ place
1,35m
Gold 1
8ᵗʰ place
1,30m
11/02 - 16/02/2020

Spring MET II w1 CSI** Oliva ES

Silver 2
9ᵗʰ place
1,35m
Silver 2
10ᵗʰ place
1,40m
Gold 3
7ᵗʰ place
1,40m
Gold 3
1ˢᵗ place
1,40m
Gold 4 - GP Qualifier
2ⁿᵈ place
1,45m
Gold 1
7ᵗʰ place
1,30m
Gold 1
5ᵗʰ place
1,30m
Gold 2
5ᵗʰ place
1,40m
26/12 - 30/12/2019

Jumping Mechelen CSI*****-W Mechelen BE

Paardensport Vlaanderen presented by Avant
5ᵗʰ place
1,45m
Stoeterij Zangersheide 7 year old stallions
4ᵗʰ place
1,35m
Léon Melchior CSI5*-W
4ᵗʰ place
1,45m
Léon Melchior CSI5*-W
8ᵗʰ place
1,45m
BMW MASTERS CSI5*-W
3ʳᵈ place
max. 1,70m
BMW MASTERS CSI5*-W
5ᵗʰ place
max. 1,70m
Agora CSI 5*
4ᵗʰ place
1,40m
Poels Equestrian CSIJ-YR
7ᵗʰ place
1,40m
Henders & Hazel CSI5*-W
9ᵗʰ place
1,45m
Sport Vlaanderen Grand Prix
5ᵗʰ place
1,50m
Fancy Dress
1ˢᵗ place
LONGINES FEI JUMPING World Cup
6ᵗʰ place
1,60m
Flandria Rent CSIJY-A - Grand Prix
1ˢᵗ place
1,40m
08/11 - 10/11/2019

Jumping Indoor Maastricht CSI**** Maastricht NL

CSI1* - Big Tour
3ʳᵈ place
1,30m
CSI4* - Roelofsen Horsetrucks Prix
5ᵗʰ place
1,40m
CSI4* - De Limburger Prix
1ˢᵗ place
1,45m
CSI4* - VDL Groep Prix
8ᵗʰ place
1,50m
CSI4* - Van Mossel Prix
10ᵗʰ place
1,50m
CSI1* - Big Tour
1ˢᵗ place
1,30m
CSI1* - Big Tour
2ⁿᵈ place
1,30m
CSI1* - Marli Hommel Art Prix
3ʳᵈ place
1,25m
CSI4* - MECC Prix
1ˢᵗ place
1,45m
CSI4* - LONGINES TROPHY Grand Prix of Maastricht
7ᵗʰ place
1,55m
31/10 - 03/11/2019

Jumping International de la Provence de Liège CSI**** Luik BE

CSIYH - 6Y & 7Y
2ⁿᵈ place
1,25/1,30m
CSIYH - 6Y & 7Y
3ʳᵈ place
1,25/1,30m
CSI4* - Winning Round Prix Wallonie
10ᵗʰ place
1,50m
CSIYH - 6Y & 7Y Prix Zangersheide - in memoriam Philippe de Cunchy
10ᵗʰ place
1,25/1,30m
Prix BMW - Discar
2ⁿᵈ place
1,40m
Prix BMW - Discar
10ᵗʰ place
1,40m
26/09 - 29/09/2019

Nation Cups Youth Finals CSIO Opglabbeek BE

Prijs DenBlue - CSIOJ Grand Prix
3ʳᵈ place
1,40m
Prijs Clip My Horse - CSIOJ
3ʳᵈ place
1,40m
Prijs Clip My Horse - CSIOJ
4ᵗʰ place
1,40m
28/08 - 01/09/2019

Stephex Masters CSI***** Brussel BE

CSI2* - Two Phases Special
2ⁿᵈ place
1,35m
CSI3* - Table A against the clock
7ᵗʰ place
1,35m
CSI 2* - Table A against the clock
3ʳᵈ place
1,35m
CSI2* - Two Phases Special
1ˢᵗ place
1,40m
CSI5* - Table A with jump off
9ᵗʰ place
1,55m
CSI2* - Table A with jump off
7ᵗʰ place
1,45m
CSI2* - Two Phases
3ʳᵈ place
1,35
31/07 - 04/08/2019

Flanders Horse Event CSI*** Beervelde BE

CSIYH 7Y
6ᵗʰ place
1,30m
27/06 - 30/06/2019

Knokke Hippique Summer Circuit w2 CSI***** Knokke BE

Prijs Zangersheide - CSIYH 7Y
5ᵗʰ place
1,35m
Prijs Zangersheide - CSIYH 7Y
6ᵗʰ place
1,35m
Prijs Zangersheide - CSIYH 7Y
9ᵗʰ place
1,35m
Prijs Equipe - CSI2*
10ᵗʰ place
1,45m
Prijs Zangersheide - CSIYH 7Y
3ʳᵈ place
1,40m
Prijs Zangersheide - CSIYH 7Y
8ᵗʰ place
1,40m
GRAND PRIX ROLEX PRESENTED BY AUDI - CSI5*
5ᵗʰ place
1,60m
CSI3* - Table A with jump off
8ᵗʰ place
1,45m